Mida veel?

Niipalju veel vaja asju soetada.

Elutuppa vaibad- üks söögilaua alla ning teine diivani ette? Kuidas neid miksida? Mid mustreid kasutada? Kas karvases vaibad või mitte? Meil pole all toas naturaal parketti(ostuhetkel väike budget), seega hirmsasti olen vaipade otsingul, mis ka rahakotti auku ei teeks. Paras peavalu on nende õigete leidmisega, eriti just hinna pärast. Lisaks peaksid need kaks vaipa omavahel kuidagi sidususe ka leidma.

Lisaks vaipadele, on veel vaja soetada sellised tarbeasjad. Nagu nt prügikast kööki. Sahtlis muidugi on neli väikest prügikasti, kuid pole nagu praktilised üldse. Nüüd otsingi soovitatavalt valget metallist prügikasti.

Kööki on lisaks vaja harja ja kühvlit. Midagi soliidset kindlasti. Poes alati imestan, et miks kõik sellised tooted lillat või muud jaburat värvi on. Kus on kõik stiilsed ja viisakad kühvlid/harjad?

Lisaks ei suuda veel kodus leida lahendust ja ideed, et kas teha kööki väike baarilett pukkidega või panna seina riiulid? Ilgelt tühi on köök hetkel, kuid samas ei taha üldse, et mingi laud vms ahju vaadet varjab vms.

Ja kuigi meil on kaks akent köögis, on ikka liiga pime ning arvasime, et üks laelamp valgustab kenasti, siis eksisime. Tahan lisavalgust millegi abil, kuid lampi lakke lisada ei saa enam. Maybe leiab parema valgusti asenduseks, või lisab lisalambid aknalauale? Megakehv on teha ka pilte köögis, ainult suvel, kui õhtupäike aknast sisse paistab, on valge.

Ja vaipa tahaks ka vist kööki. Aga millist veel?

Sellised mured siis allkorrusel.

Head jõuluootust,

Annye

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s