Köök!

Meil on köök veel natukene poolik. Me pole veel suutnud ära otsustada, mis me selle tühja seinaga teeme? Kas teeme väikse baarileti sarnase asja(sest meil tööpinda on veel alles) või paneme lihtsalt riiulid seina?

Hetkel on väga tühi, kuid samas meile meeldib, et puupliidi ees mingit lauda vms pole, sest selles mõttes ruumiga pole väga laiata. Peenikene lett oleks päris cool, eriti kui lisada efektsed baaritoolid vms.

Kuna köögis hetkel nagunii söömist pole, siis ei tunne puudust ka lauast, kuid samas, tulevikus ehk siiski oleks vaja, kui tuleb perelisa? Peaks ikkagi IKEAsse visiidi tegema🙃Ehk keiab sealt mingi funktsionaalse lahenduse, sest Eestist midagi soodsat ning ägedat leidnud pole.

Lisaks, kui alguses arvasime, et köögis kahest aknast ning laelambist ja töötasapinna kohal olevast valgustusest piisab, siis minu jaoks on ikkagi kuidagi pime. Suvel paistab aknast vaid õhtupäike sisse ning see tähendab, et enamus päevast on ikka hämar. Lisavalgustust orgunnida ei saa, vähemalt lakke mitte. Lae pealt juhet ka vedada ei lubata 😬 Mõtlesin siis, et paneks aknalauale lambid ning võib-olla kui seina riiulid või laua paneme, siis paneks ka sinna lisavalgusti. Peab veel ideid koguma.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s