Vannituba

Kui ukseliistud välja arvata, siis alumine vannituba on valmis. Just lisasime seina ühe riiuli, mida olen juba mitu kuud ühest nurgast teise tõstnud, sest ei teadnud, kuhu seina või tuppa see sobiks. Otsustasime vannitoa kasuks, kuna meil on seal päris palju tühja seinapinda.

Tööpinda on meil samuti all vannitoas palju, nädala sees muidugi on seal riietekuhjad, sest mitte ei jaksa neid garderoobi või kummutisse tagasi panna.

Ülemine vannituba on veel tegemata, vajadust selle järgi oleks ka, sest eks ta veidi tüütu ole, eriti just öösel, alla vannituppa komberdada. Üles on plaanis panna vann, pisem valamukapp ning wc. Mingi hetk peaks hakkama inspiratsiooni otsima ning juba ka vaikselt vajaminevaid asju vaja soetada.

 

Alumise korruse vannituba sai siis tehtud tänu juurdeehitusele. Ilma selleta poleks olnud erilist valikut ja võimalus mahutada alla korrusele suur vannituba. Seda oleks saanud teha lisa magamistoa arvelt, kuid see polnud ka eriti hea variant. Algselt oli garaažis ka saun, kuid see oli veidi kehvas seisukorras, seega lõhkusime maha ning saime garaažile seeläbi ruumi juurde. Tulevikus on plaan saun eraldi ehitada.

 

 

Advertisements

4 thoughts on “Vannituba

  1. Tere. Ma ei tea kas kusagil on mainitud aga pole silma hakanud. Nimelt plaan vannitoas olemasolev tööpind ja selle all olevad riiulid välja vahetada ja asendada sahtlitega. Mõtlesime IKEAst vaatama minna ( nende köögimööbli sarja siis hoopis kuna see sügavam) ja kuna meil köök Ikeast, siis teame mis saame ja oleme rahul. Aga võib olla oleks vannituba ikkagi lihtsam tellida siit… Ehk siis kes on selle vannitoa mööbli valmistaja kui saladus pole 🙂 ?

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s