Does it come in black?

Kuidagi on nii läinud, et must dekoor on meie kodus domineeriv. Tegelikult polnud see üldse plaanis ega minu peas oleval “moodboardil”. Mulle isegi pikalt meeldis pehme roosa romantiline vibe, heegeldatud linikud, nikerdustega mööbel, lauanõud jne. Aga kuidagi see valge-must combo on kodus ainuõige ja loomulik valik ja mingitmoodi on see stiil paika loksunud. Alati asju ostes püüab pilku mustast metallist või värvist dekoratiivsed esemed, musta-valge mustrilised vaibad, tekid vms.

Kusjuures vahepeal on tööl naljakas, kui ehitame koduosakonnas uusi trende, siis mingid tooted kohe meenutavad konkreetset kodublogijat, kellele see koju sobiks või siis mingi hetk ma näen nende piltidelt, et nad on just selle endale koju soetanud, kelle peale ma mõtlesin 😝 Täiega kift on, kuidas sa kedagi tunned, ilma neid isiklikult tundmata!

Päris pikalt ootasin, millal H&M koduosakonda need lauamatid uuesti restock‘i tulevad. Kõiki muid värve oli, kuid halle mitte. Otsisin ka mujalt, kuid kuskil polnud neid õigeid. Alati oli midagi viga või miski ei sobinud. Eriti tore on see, et kaks tükki on komplektis ning hinnaks 4,99€. Plaanis neid ka terrassilaual kasutada suvel, kuna tegu on suhteliselt ilmastikukindla materjaliga.

Lisaks tegin täna emotsioonostu. Tellisin endale kauaihaldatud ja poes imetletud musta kannu, lisaks musta kastekannu ning ka ühe musta storage basket‘i. Kas vaja neid oli? Tegelikult ju mitte, aga praegu oli valitud tooted -40% ja ei saanud ju juba hinna pärast ostmata jätta 😬 Tüüpilised ettekäänded, nagu naistel ikka.

Klõpsisin täna peale tööd pilte ka, kuna õues päike paistab ja lõpuks on ka seetõttu toas valge ning minu amatöörfotod telefoniga tulevad suhteliselt okeid välja.

Ilusat maikuu lõppu🖤

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s