EBA 2019

Panin ka enda blogi sel aastal EBAl kirja. Olin rohkem aktiivsem ning tundus hea koht, kus ka end veidi rohkem nähtavaks teha. Ja kuna ma olen selline rohkem “sahtlisse kirjutaja/postitaja”, ega ei reklaami end, siis olin väga meelitatud üllatunud, kui sain päris palju hääli 🖤 Keegi minu tuttavatest/sõpradest ei tea, et pean seda blogi või IG kontot. Needki, kes teavad, on ise kogemata avastanud.

Ühesõnaga, aitäh kõigile, kes panid minu poolt hääle ning kes ikka viitsivad siin lugemas käia, poleks arvanudki, et neid nii palju on. Olen megalt meelitatud💌

IGs olen muideks nii palju leidnud uusi eesti inimesi, kes jagavad enda kodu ehitamist, sisustamist. Eriti meeldivad mulle need, kellega endal on sarnane backstory. Kes vaikselt vuntsivad vanu kõverate seinadega maju, ehitavad oma käte ja piiratud võimalustega ümber ning loovad lagunevast asjast midagi ilusat. Imetluse ja positiivse kadedusega vaatan ka neid, kes lasevad ehitada natukene teadjamatel inimestel ning saavad seejuures kiiresti sisse kolida.

Lisaks kiidan ka neid, kes teavad täpselt, mida ja kuhu nad midagi tahavad. Mina siin ise pool aastat mõtlen, kuhu seina riiul panna. Ja isegi kui riiul pandud saab, seisab see ca pool aastat tühjana. Koridoris olev sisseehitatud seinariiul sai pärast 1,5 aastat elanikud sisse 😬 Ning sedagi vaid nipsasjakeste näol, sest raamatuid on mul ca 5tk ainult. Mis tuletabki meelde, et pole lisanud pilti meie riiulist, mis oli kunagi uks, kust sauna sai!

Ja ausalt öeldes pole tihti inspiratsiooni ka, sest tavaelu elamine tuleb tihti vahele. Soojematel nädalavahetustel sai hommikul kohe ära sõidetud, et mõnda Eesti pisikest linna külastada või hoopis rabas matkata. Vahepeal polnudki kodus üldse. Ja kui olin, siis olin suhteliselt couch potato ka.

Seinad on ka veel tühjad. Ei julge ka kohe puuri ju kätte võtta ja seina auke tegema hakata, sest ma pole tihti väga kindel, kas koht on õige ja kas riiul/pilt on sinna kohta õige. Samuti päris isetegevust ma ka ei saa teha, pean ikkagi härra arvamusega ka arvestama☺️ Tuleb tõdeda, et vahest on tal õigus ka, kui kuhugi midagi ei sobi või ei saa panna. Kuna olen nüüd veidikene tõbine ja kodus, saan ehk aktiivsemalt postitada ka!

Ilusat augustikuu lõppu ja vaadake, et haigeks ei jää! 🍂

A.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s