Inspiratsioonijahil

Vaikselt toibun reisidega seotus kulutustest ning kogun vaikselt inspiratsiooni kodu tarbeks. Ööbisime taaskord Riias enne hommikust lendu ning apartment, kus me olime, oli mega stiilne ning leidsin sealt ühe tumba, mida ei saanud enam peast ära. Tegu oli Ikea tootega ning kirjutasin ka koodi endale üles ning koju tagasi jõudes asusin googeldama.

Kuid olgugi, et meil on Riias Ikea ning ka Eestis väljastuspunkt, siis kokkuvõttes on see ikkagi megamõttetu ning vaese kaubavalikuga. Aga kui ei aita Riia Ikea, siis aitab Soome Ikea! Leidsin sellesama tumba ning toredate ja hakkajate inimeste kaudu tellisin selle Tartusse kõigest 1€ eest!! Ebareaalne! Tumba sobib kui valatult ning sellega seoses olengi inspiratsioonipilte otsinud, sest seinale oleks ka midagi vaja! Kokkuvõtvalt ootan palgapäeva ning siis ehk saan tellimused sisse anda. Olen selle sisustamise koha pealt väga pikalt kaalutleja ikka ☺️

Lisaks on ootamas ka pildiriiul magamistoa tarbeks, kuid pole siiani viitsinud otsida pilte ning neid ka tellida. Inspiratsioon on kerge kaduma, eriti sellisel pimedal ajal, pole isegi saanud pildistada kodus, sest nii pime on toas😬

Lisaks, vaikselt mõtleme ka teise vannitoa tegemisele, st vaja on valida plaate, wc pott ning ka kapp. Ruumi üleval vähe, seega saab olema tricky!

Lisaks veel, pean kiirelt tegutsema ja panema kokku garderoobi, mõtlesin Ikea peale, suhteliselt soodne on sealt tellida, sest ülemine vaba tuba on mu riideid otsast lõpuni täis ning alumine garderoobikapp neid enam ei mahuta. Ilmselt kui ma endale nii palju neid ei ostaks, oleks ka raha rohkem sisustusasju osta lol. Tuleb igatahes kiire sügis! Teha on palju, eks näis kuidas jõuame ka!

Mõnusat sügist!

A.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s